Wie de bal kaatst ...

Kaatsen is een teamsport, dat weet iedere Fries. Maar wist je al dat hetzelfde geldt voor het (ver)kopen van een woning? Althans, volgens de Miedema filosofie in ieder geval wel. Al ruim 15 jaar zijn Tjettje en ik actief in de Friese woningmarkt. De laatste twee jaar groeit ons team gestaag door. Gelukkig maar, want in de huidige woningmarkt voelt ons werk soms als topsport!

 

Ons team is eerlijk en oprecht, betrokken en betrouwbaar. Wij verbinden mensen met huizen, maar bovenal huis en hart. Daarmee raak ik direct de kern van ons team aan. Een huis kopen of verkopen is volgens ons namelijk een gevoelskwestie. Juist daarom vinden wij het persoonlijke contact met de (ver)kopers van een woning zo belangrijk. Ondanks hun rol als ‘wisselspeler’ zullen wij er als team Miedema alles aan doen om het hele (ver)kooptraject zo soepel mogelijk te laten lopen. Naast de support en ondersteuning van ons eigen team steunen Tjettje en ik ook graag de plaatselijke sportverenigingen. In de vorm van een bidon, shirtsponsor van een dames partuur of als sponsor van een Hoofdklasse wedstrijd. Winnaars van de kaats wedstrijd ontvangen onze vertrouwde bezem, met daar om heen een prachtig bloemstuk. Een unieke en tegelijkertijd praktische trofee, dat past wel bij ons kantoor. Des te leuker vond ik het dan ook om recent, bij de opname van een nieuwe verkoopwoning in Mantgum, onze bezem in het dorp tegen de gevel te zien staan. Laten zien dat je gewonnen hebt, ook dat hoort bij teamsport!

Gosse Miedema
Makelaar bij Miedema Makelaars